Розділи сайту
Наші досягнення
Наша школа: 
- призер конкурсу грантів  обласної ради в рамках реалізації програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в освіті на 2006-2020 р.р.;
- переможець міського конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи -2016;
- переможець міського етапу конкурсу Шкіл сприяння здоров'ю - 2012, 2015;
- призер міського етапу конкурсу Шкіл сприяння здоров'ю - 2018; 
- диплом ІІІ ступеня шостого обласного конкурсу медіа навчальних закладів (головний редактор Покотило Антоніна, учениця 9-А класу) - 2019, переможець національного конкурсу шкільних газет - 2006, лауреат національного конкурсу шкільних газет - 2010, 2013; диплом ІІ ступеня у ІІІ обласному конкурсі медіа загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних закладів у 2016 році
- шкільна відеостудія - переможець конкурсу відеокліпів "За здоровий спосіб життя" (2013р.);
- чемпіон міста з футболу 2004, 2006, 2007, 2008, 2011, 2012 років, срібний призер  - 2009, 2010, 2014 років, бронзовий призер - 2015 року, срібний призер Мінієвро - 2012; срібний призер чемпіонату міста серед дівчат - 2014;
- чемпіон міста зі спортивного орієнтування 2008, 2009, 2010, 2011 років, срібний призер 2013 року;
- переможець міської спартакіади серед допризовної молоді - 2014,2015
- призер міської спортакіади серед допризивної молоді - 2016, 2017р.р.; 
- чемпіон міста з гандболу 2013 року, бронзовий призер міста з гандболу 2011, 2012 років;
- бронзовий призер чемпіонату міста з дзюдо 2012 року;
- переможець конкурсу "Дворовий спорт" у 2013 році;
- переможець міського конкурсу-огляду художньої самодіяльності "Перлини року - 2015"
- призер міського конкурсу-огляду художньої самодіяльності "Перлини року - 2012", "Перлини року - 2014","Перлини року - 2016", "Перлини року - 2018", "Перлини року - 2019"(номінація "Хореографія");
- призер міського фестивалю театральних колективів - 2009, 2016р.р.;
- призер міського фольклорного фестивалю - 2009, 2011;
- ІІ місце у міському конкурсі ЮІР - 2015;
- переможець міського конкурсу проєктів учнівського врядування "Музеєманія" - 2019;
- переможець міського конкурсу екологічних проєктів - 2020
- І місце  у номінації "Система роботи з використання технології "Читання і письма для розвитку критичного мислення" при викладанні предметів та курсів" в обласному конкурсі "Творча скарбничка - 2021".

Стипендіати міського голови
2021-2022

                                               

 

 

 

 

 

 

 

 
 Григорук Надія 11-АПокотило Антоніна 11-АБондар Вероніка 10-А Додон Антон 10-А 

 
Наші досягнення 2021-2022 навчального року
(через карантинні вимоги участь учнів закладу у змаганнях та конкурсах була обмежена)  
 
Роштабіга Є.О. та учениця 9-А класу Дячук Єлизавета: дистанційний всеукраїнськицй конкурс - фестиваль мистецтв "Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ" - II місце.
Кузьменко Т.І.: міський онлайн огляд-конкурс професійної майстерності педагогів початкової школи ЗЗСО ВМТГ «PROact - захист дослідницько-пошукових творчих колективних робіт математичної освітньої галузі» - II місце.
Дем'янишин Андрій, 5-А клас: спеціальна відзнака журі за особливу щирість, якою був наповнений матеріал твору в міжнародному мовно-історичному конкурсі «Бути поляком», вчитель Надь В.С.
Тисячний Тимур, 5-Б клас: гран прі в міжнародному мовно-історичному конкурсі «Бути поляком», вчитель Надь В.С. 
Любінецький Богдан, 11-А клас: обласний етап конкурсу краєзнавчо- дослідницьких робіт в рамках  всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби», номінація "Українська революція-доба національного державотворення" - I місце, другий тур конкурсу - II- місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д. 
Бондар Вероніка, 10-А клас: обласний етап конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт МАН - ІІ місце, вчитель Сокрута І.В., Жванецька І.С.
Лялюк Марія, 11-А клас: короткометражний фільм "Зупини насильство в сім'ї" - III місце, вчитель Роштабіга Є.О.
Комарицький Ілля, 10-А клас: міський  конкурс учнівської творчості - І місце, обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН - ІІI місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.   
Подзігун Анастасія, 9-Б клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Бабак Т.А. 
Григорук Надія, 11-А клас: міська олімпіада з астрономії - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В.  
Юдіна Марія, 6-Б клас: обласний конкурс "Птах року" - ll місце, вчитель Сокрута І.В. 
Капустянчик В.І., Талаш Т.М.: обласний конкурс методичних матеріалів "Творча скарбничка" - l місце. 
 

 
Наші досягнення 2020-2021 навчального року
(через карантинні вимоги участь учнів закладу у змаганнях та конкурсах була обмежена)
Григорук Надія, 10-А клас:  міський етап ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівського творчості, номінація "Історія України і державотворення" - І місце, вчитель Вовк А.Р., обласний етап ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівського творчості, номінація "Історія України і державотворення" - ІІІ місце, вчитель Вовк А.Р.; лауреат конкурсу Вінницької обласної служби зайнятості "Professions Story" в номінації "Кращий твір-роздум".
Слободян Христина, Заточна Анастасія, 10-А клас: міський конкурс "Стартінейджер" - ІІІ місце.
Заїченко Евеліна Павлівна, 6-Б клас: обласний конкурс творчості дітей та учнівської молоді "Пам'ятаємо, бережемо, віримо", присвяченого 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи.
Кірієнко Анна, 5-А клас: Інтернаціональний онлайн арт фестиваль "Yula beauty and travel", номінація "Образотворче мистецтво" - ІІ місце.
 
Наші досягнення 2019-2020 навчального року

Любінецький Богдан, 9-А клас: міський етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівського творчості, номінація "Історія України і державотворення" - І місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д., обласний етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівського творчості, номінація "Історія України і державотворення" - І місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д., обласний етап конкурсу-захисту робіт МАН - ІІІ місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Покотило Антоніна, 9-А клас: диплом ІІІ ступеня шостого обласного конкурсу медіа навчальних закладів, міський етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівського творчості, номінація "Література" - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.,обласна олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С., обласний етап конкурсу - захисту робіт МАН - ІІІ місце, вчительДовгошей В.А.
Дем'яненко Юлія, 9-А клас: обласний етап-захист робіт МАН - ІІІ місце, вчитель Островська І.М.
Денисюк Віталія, 8-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В.
Грига Анжеліна, 8-А клас: диплом ІІ ступеня шостого обласного конкурсу медіа навчальних закладів, номінація "Краща стаття".
Медведєва Вероніка, 8-Б клас: міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - ІІІ місце, вчитель Довгошей В.А.
Смірнова Дар'я, 9-А клас: обласний історико-краєзнавчий конкурс "Моє Поділля", номінація "О'бєктивом фотографа" - ІІ місце, вчитель Юренко - Слічна Н.Д.
Танцюра Вікторія, 9-Б клас: міський конкурс малюнків "Не вдавай, що не бачиш" - ІІІ місце, вчитель Руднєва В.І.
Гоцуляк Артем, 4-А клас: міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - ІІІ місце, вчитель Шпортун Н.М.
Дмитрук Дар'я, 7-А клас: міський конкурс "Козацтво України" - переможець, вчитель Руднєва В.І.
Білан Поліна, 7-А клас: міський конкурс "Козацтво України" - переможець, вчитель Руднєва В.І.
Сьотка Ульяна, 7-А клас: міська олімпіада з математики - ІІІ місце, вчитель Островська І.М.
Фіголь Владислав, 9-Б клас: міська олімпіада з правознавства - ІІІ місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Бондар Вероніка, 8-А клас: міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - ІІ місце, вчитель Матвієнко Т.В., міський конкурс "Козацтво України" - переможець, вчитель Юренко-Слічна Н.Д., міська олімпіада з географії - ІІ місце, вчитель Вовк А.В., обласна олімпіада з географії - І місце, вчитель Вовк А.В.
Григорук Надія, 9-А клас: міська олімпіада з правознавства - ІІІ місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.; міський конкурс "Козацтво України" - переможець, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.; міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П.; міська олімпіада з хімії - ІІІ місце, вчитель Жванецька І.С., міська олімпіада з біології - ІІ місце, вчитель Сокрута І.В., І правничий конкурс "Я знаю свої права" - ІІ місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Дячук Єлизавета, 6-А клас: міський етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.; міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.
Космина А. С. - ІІІ місце у міському та ІІ місце в обласному конкурсі "Творча скарбничка - 2019" у номінації "Формування предметних компетентностей в курсі географії 9 класу".
Ініціативна творча група у складі Григорук Н. (9-А) та Бондар В. (8-А) під керівництвом Сокрути І.В. - переможці міського конкурсу учнівських екологічних ініціатив.
Команда школи у складі учнів 9-А класу Тарасюк Софії та Дем'яненко Юлії під керівництвом Коврової Г.І. - переможці міського конкурсу проектів учнівського врядування "Музеєманія".
Команда школи у складі учнів шостих класів: Григорук Марії, Грушко Анни, Козачук Анни, Чазова Павла, Юхимчука Дениса вийшла у фінал міського Чемпіонату пізнавально-розвиваючої гри «CLICK TRAVEL».

Наші досягнення 2018-2019 навчального року

Покотило Антоніна, 8-А клас, міський конкурс "Етика, культура і взаємовідносини людей" імені Реріха - I місце, вчитель Федотов В.В.
Кірієнко Аня, 3-А клас, міський конкурс малюнків "Моя мирна Україна" - I місце, вчитель Шпортун Н.М.
Біляк Олена, 11-А клас, обласний етап конкурсу-захисту робіт МАН - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.
Фільваркова А.В., вчитель англійької мови, міський конкурс "Надія" - ІІІ місце
Капустянчик В.І., вчитель початкових класів - лауреат міського конкурсу "Ранкові зустрічі" 
Платонова Крістіна, 9-А клас, міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С.
Коломієць Наталя, 9-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С., обласний етар олімпіади з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С., обласний етап конкурсу-захисту робіт МАН - ІІІ місце, вчитель Лебедєв О.С.
Григорук Надія, 8-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В., біологія - ІІ місце, вчитель Сокрута І.В., хімія - ІІ місце, вчитель Жванецька І.С.
Бондар Вероніка, 7-А клас: міська олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Матвієнко Т.В.
Дячук Єлизавета, 5-А клас: переможець міського етапу мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка - І місце, вчитель Пилипенко Н.І., всеукраїнський етап мовно-літературного конкурсу ім.Шевченка - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І., міський етап конкурсу "Майстер української орфографії" - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.  
Козак Трофім, 8-А клас: міська олімпіада з історії - ІІІ місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Нікіфорова Ярослава, 7-А клас: міський конкурс учнівської творчості, номінація "Література" - ІІІ місце, вчитель Матвієнко Т.В., міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - І місце, вчитель Довгошей В.А. 
Танцювальний ансамбль, міський конкурс "Перлини року" - IІ місце, хореограф Кунат А.
 
Наші досягнення 2017-2018 навчального року 

Пашенцова Людмила, 9-А клас: переможець міського конкурсу малюнків "Вінниця у майбутньому - дитячі фантазії", вчитель Руднєва В.І.
Котляр Анастасія, 10-А клас: переможець міського конкурсу малюнків "Вінниця у майбутньому - дитячі фантазії", вчитель Руднєва В.І., обласний конкурс буктрейлерів "Кіношкола" - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П.
Гусаріна Єлизавета, 4-А клас: переможець міського конкурсу малюнків "Вінниця у майбутньому - дитячі фантазії", вчитель Матвійчук О.Б.
Слічна Ярослава, 9-А клас: міська олімпіада з правознавства - ІІІ місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Присяжнюк Олександр, 11-А клас: міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П.
Грицик Діана, 11-А клас:обласний етап захисту робіт МАН - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.
Савчук Артем, 9-А клас: міська олімпіада з російської мови - ІІ місце, вчитель Ковальчук М.М.; обласний етап олімпіади з російської мови - ІІІ місце, вчитель Ковальчук М.М.
Форкалюк Марія, 9-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С.; обласний етан захисту робіт МАН - ІІІ місце, вчитель Матвієнко Т.В.
Кунат Анастасія, 10-А клас: міська олімпіада з біології - ІІІ місце, вчитель Сокрута І.В., обласний конкурс "День зустрічі птахів" - ІІІ місце, вчитель Сокрута І.В.  
Слічна Ярослава, 9-А клас, Ткачук Владислав, 8-А клас - І місце у XIV Міжнародному конкурсі творчих робіт учнів та вчителів "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності", номінація "Пошукові дослідження", вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Бондар Вероніка, 6-А клас: міський конкурс "Майстер української орфографії" - ІІ місце, вчитель Матвієнко Т.В.
Бондар Дар'я, 11-А клас:  обласний етап захисту робіт МАН - ІІ місце, вчитель Зінкевич А.А.
Буряк Михайло, 3-В клас: міський конкурс «Паперова країна» - ІІ місце, керівник Буряк О.М.
Біляк Олена, 10-А клас: міський конкурс учнівської творчості, номінація «Історія України» - ІІ місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д., обласний етап конкурсу - І місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Нікіфорова Ярослава, 6-А клас: міський конкурс учнівської творчості, номінація «Література» - ІІІ місце, вчитель Матвієнко Т.В., лауреат премії журналу «Вінницький край», керівник Довгошей В.А.; міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - ІІІ місце, вчителі Довгошей В.А., Матвієнко Т.В.
Семикрас Анжеліка, 5-А клас: міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - ІІ місце, вчитель Довгошей В.А.
Покотило Антоніна, 7-А клас: міська олімпіада з фізики - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В.
Команда спортсменів - ІІ місце в міський змаганнях «Олімпійське лелеченя», керівник Карнаух В.М.
Конкурс-огляд художньої самодіяльності "Перлини року-2018", номінація "Вокально-хореографічна композиція" - ІІІ місце, керівники Ібрагімова І.П., Коврова Г.І.
Конкурс-огляд художньої самодіяльності "Перлини року-2018", номінація "Хореографічне мистецтво" - ІІІ місце, керівник Кунат Анастасія (10-А клас).
Команда учасників міського конкурсу "Молодь обирає здоров'я" - ІІІ місце, керівник Вовк А.Р.
Команда юних істориків - І місце в міському  конкурсі "Шанувальники Кліо", вчитель Юренко-Слічна Н.Д. 
ІІІ місце у конкурсі серед шкіл сприяння здоров'ю. 
Юренко-Слічна Н.Д., вчитель історії, Ткачук Ю.П., вчитель інформатики - І місце у XIV Міжнародному конкурсі творчих робів учнів та вчителів "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності", номінація "Мультимедійні технології навчання".
Анісімова Я.М., Гончар І.В., вчителі початкової школи - міський конкурс "Ярмарок фахових сподівань" - ІІ місце.

Наші досягнення 2016-2017 навчального року

Рогозінська Аліна, 5-Б клас: міський конкурс есе "Культура як шлях до майбутнього" - ІІІ місце, вчитель Федотов В.В.
Клименко Євгеній, 3-А клас: міський конкурс "Великодні дзвони" - переможець, вчитель Матвійчук О.Б.
Пашенцова Людмила, 8-А клас: міський конкурс "Великодні дзвони" - переможець, вчитель Левкович Ю.Є.
Бондар Ірина, 11-А клас: міська олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.; міська олімпіада з російської мови - ІІІ місце, вчитель Ковальчук М.М.; міська олімпіада з англійської мови - ІІ місце, вчитель Канавська С.В.; обласна олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вчитель Канавська С.В.; обласний етап МАН - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.
Бондар Дар'я, 10-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В.; міський конкурс "Молодь обирає здоров'я" - ІІ місце, вчитель Попович І.Ю.
Біляк Олена, 9-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С.; лауреат Всеукраїнського конкурсу "Історія і уроки Голокосту", вчитель - Юренко-Слічна Н.Д.
Смірнов Марко, 11-А клас: міська олімпіада з астрономії - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В.; обласний етап МАН - ІІ місце, вчитель Зінкевич А.А.; обласна олімпіада з астрономії - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В.
Присяжнюк Олександр, 10-А клас: міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П. 
Грицик Діана Олександрівна, 10-А клас: міський конкурс соціальної реклами "Територія права" - ІІ місце, вчитель Попович І.Ю.
Слічна Ярослава, 8-А клас: міський конкурс учнівської творчості, номінація "Історія" - І місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Фадєєва Катерина, 7-А клас: міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - ІІІ місце, вчитель Довгошей В.А.
Нікіфорова Ярослава, 5-А клас: міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - І місце, вчитель Довгошей В.А.
Покотило Антоніна, 6-А клас: міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - ІІІ місце, вчитель Довгошей В.А.
Макоцька Ольга, 11-А клас: міський конкурс учнівської творчості, номінація "Література" - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.; обласний етап МАН - ІІІ місце, вчитель Греля І.С.
Команда юнаків 11-А класу (Літвинський Юрій, Макодзей Руслан, Міщенко Максим, Слободянюк Владислав, Чурпій Михайло): обласний етап спартакіади допризивної молоді, ІІІ місце, керівник Карнаух В.М.
Вовк А.Р., заступник директора з НВР, - І місце в конкурсі на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи.
Сокрута І.В., вчитель біології, -  ІІ місце в міському конкурсі "Вчитель року".
Гречанюк Л.В., вчитель початкових класів, - сертифікат учасника міського конкурсу "Вчитель року".
Греля Ірина Сергіївна, вчитель хімії, - ІІІ місце в міському конкурсі молодих педагогів "Надія - 2017". 

Наші досягнення 2015-2016 навчального року

Колектив закладу - переможець конкурсу макетів «Вінниця в мініатюрі», керівник Вовк А.В.
Подзігун Анастасія, 3-Б клас: міський конкурс "Великодні дзвони" - переможець, вчитель Гречанюк Л.В.
Голованюк Олена, 11-А клас: міський конкурс "Великодні дзвони" - переможець, вчитель Левкович Ю.Є.
Завальнюк Ірина, 9-А клас, міська олімпіада з трудового навчання - ІІІ місце, вчитель Левкович Ю.Є.
Фадєєва Катерина, 6-А клас, міський конкурс поетів - початківців «Зелене гроно» - ІІ місце, вчитель Довгошей В.А. 
Грушко Анна, 2-а клас: конкурс "Майстер каліграфії" - лауреат, вчитель Матвійчук О.Б.
Рябоконь Артем, 1-а клас: міський конкурс "Паперова країна" - ІІІ місце, вчителі Бутелько М.А., Мандрика Г.С.
Рябоконь Даніл, 1-а клас: міський конкурс "Паперова країна" - ІІІ місце, вчителі Бутелько М.А., Мандрика Г.С.  
Голованюк Олена, 11-а клас: обласний етап конкурсу-захисту наукових робіт МАН - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І., обласний краєзнавчий конкурс "Вінниччина:славетні сторінки Минулого" - ІІ місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Галай Вероніка, 11-а клас: конкурс учнівської творчості, номінація "Література" - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.
Макоцька Ольга, 10-а клас: виставка-конкурс дитячих малюнків "Дорослим про права дітей" - переможець, вчитель Руднєва В.І.
Перетятько Ілля, 3-б клас: міський конкурс новорічних композицій "Зимова феєрія" - призер, вчитель Гречанюк Л.В. 
Бондар Ірина, 10-а клас: ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови в 2015-2016н.р. - ІІІ місце, вчитель Канавська С.В.; міська олімпіада з російської мови - ІІ місце, вчитель Ковальчук М.М., конкурс учнівської творчості, номінація "Література" - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.
Семенюк Дмитро, 4-а клас: обласний конкурс "Вінниця у дитячих мріях" - переможець, вчитель Шпортун Н.М.
Козуб Андрій, 8-а клас: обласний конкурс "Моє Поділля" - І місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Біляк Олена, 8-а клас: обласний конкурс "Моє Поділля" - І місце, вчитель Юренко-Слічна Н.Д.
Богоцький Олександр, 7-а клас: міська олімпіада з фізики - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В.
Смірнов Марко, 10-а клас: міська олімпіада з фізики - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В.; географія - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В.; правознавство - ІІ місце, вчитель Несторович А.О.; біологія - ІІІ місце, вчитель Вовк А.А.
Кунат Анастасія, 8-А: олімпіада з біології - ІІІ місце, вчитель Сокрута І.В.
Заскалета Ірина, 11-А: олімпіада з астрономії - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В.
Зверєв Олег (11-А), Голованюк Олена (11-А), Клочко Ярослав (11-А), Кісєльов Євген (8-А), Гуменюк Ольга (10-А), Токар Марія (9-А): конкурс театральних колективів в рамках міського конкурсу-огляду художньої самодіяльності "Перлини року - 2016" - ІІІ місце, вчителі Федотов В.В., Вихованець О.Ю. 
Збірна команда школи: міський конкурс "Сокіл" ("Джура") - ІІІ місце, вчителі Вихованець О.Ю., Карнаух В.М.
Збірна команди школи: міська спрартакіада допризовної молоді - ІІ місце, вчитель Карнаух В.М. 
Сокрута Ірина Володимирівна - ІІ місце міського конкурсу "Класний керівник року - 2015".
Маліновський Дмитро Йосипович - вчитель фізичної культури, - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.

Наші досягнення 2014-2015 навчального року

Богоцька Єлизавета, 11-А клас: міський конкурс з української мови ім.П.Яцика - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І., міський конкурс "Майстер української орфографії" - І місце, вчитель Пилипенко Н.І., міська олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І., обласний історико-краєзнавчий конкурс "Моє Поділля" номінація "Очима дослідника" - І місце, вчитель Космина А.С., міська олімпіада з російської мови - ІІІ місце, вчитель Ковальчук М.М., міська олімпіада з економіки - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В., міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація "Історія України та державотворення") - І місце, вчитель Вовк А.Р., обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація "Історія України та державотворення") - ІІ місце, вчитель Вовк А.Р., міський етап V мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка - ІІ місце, фіналіст міського конкурсу "Лідер - 2015".
Ботлевський Владислав, 11-А клас: міська олімпіада з астрономії - ІІ місце, вчитель Бондар Г.В., міська олімпіада з фізики - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В.
Бондар Ірина, 9-Б клас: міська олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вчитель Мельник Ж.В., міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С., міська олімпіада з російської мови - ІІ місце, вчитель Ковальчук М.М., обласна олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С.
Бондар Дар'я, 8-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В.
Кришталь Олександр, 11-А клас: міська олімпіада з астрономії - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В. 
Химич Дар'я, 10-А клас: міська олімпіада з біології - ІІІ місце, вчитель Грустілін О.О.
Богоцький Олександр, 6-А клас: міська олімпіада з математики - ІІІ місце, вчитель Мельниченко О.В.
Шпортун Анастасія, 8-А клас: міський конкурс "Майстер української орфографії" - ІІ місце, вчитель Довгошей В.А.
Фадєєва Катерина, 5-А клас - переможець міського конкурсу "Шевченко для всіх століть", вчитель Матвійчук О.Б., міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - І місце, вчитель Довгошей В.А. 
Савчук Вікторія, 9-Б клас - міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - ІІ місце, вчитель Довгошей В.А. 
Кісєльов Євген, В'юн Давид, Токар Марія - І місце в конкурсі військово-патріотичної пісні в рамках міського конкурсу-огляду художньої самодіяльності "Перлини року - 2015".
Звєрєв Олег, 10-А клас - міський конкурс сатири та гумору ім.А.Гарматюка - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.
Тарасюк Софія, 4-А клас - міський конкурс сатири та гумору ім.А.Гарматюка - ІІІ місце, вчитель Бутелько М.А. 
Шевченко Максим, 4-Б клас - міський конкурс "Паперова країна" - ІІІ місце, вчитель Вільчинська І.В.
Кісєльов Максим, 9-Б клас - міський конкурс-фестиваль "Молодь обирає здоров'я", номінація "Конкурс плакатів" - І місце, вчитель Руднєва В.І.
Духанін Антон, 3-А клас - міський конкурс-фестиваль "Молодь обирає здоров'я", номінація "Конкурс плакатів" - ІІІ місце, вчитель Шпортун Н.М.
Ткачук Владислав, 5-А клас - міський конкурс учнівської творчості "Майбутнє країни у мріях дитини", номінація "Комп'ютерна графіка" - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П.
Козуб Андрій, 7-А клас - міський конкурс учнівської творчості "Майбутнє країни у мріях дитини", номінація "Комп'ютерна графіка" - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П. 
Сабашук Володимир, 8-А клас - міський конкурс "День зустрічі птахів" - І місце, вчитель Сокрута І.В.
Бердо Максим, 9-А клас - міський конкурс "День зустрічі птахів" - ІІ місце, вчитель Сокрута І.В. 
Сокур Ольга, 10-А клас - міський конкурс "Великодні дзвони" - І місце, вчитель Левкович Ю.Є. 
Вовк Анжеліка Роландівна - міський конкурс "Творча скарбничка" - І місце, обласний конкурс "Творча скарбничка" - ІІІ місце.
Матвієнко Тетяна Василівна - міський конкурс "Творча скарбничка" - ІІ місце.
Роштабіга Євгенія Олександрівна - лауреат міського конкурсу молодих педагогів "Надія - 2015". 
 
Наші досягнення 2013-2014 навчального року

Часовських Богдан, 11-А клас: міський конкурс учнівської творчості - ІІ місце, вчитель Вовк А.Р.
Чабанюк Вадим, 8-Б клас: міський конкурс учнівської творчості - ІІІ місце, вчитель Довгошей В.А.
Куций Іван,2-А клас: лауреат міського конкурсу "Містер і Міс Каліграфія", вчитель Шпортун Н.М.
Богоцька Єлизавета та Ясельська Юлія, 10-А клас: міський конкурс-фестиваль "Молодь обирає здоров'я", номінація "Конкурс відеороликів" - ІІ місце.
Нахтман Вероніка, 11-А клас: міський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я", номінація "Конкурс фотографій" - І місце.
Волошин Денис, 4-А клас: міська альтернативна олімпіада з математики - ІІ місце, вчитель Матвійчук О.Б.
Федорович Ілля, 5-А клас: міська альтернативна олімпіада з математики - ІІІ місце, вчитель Мельниченко О.В. 
Кунат Анастасія, 6-А клас: міська альтернативна олімпіада з російської мови - ІІІ місце, вчитель Ковальчук М.М., міська альтернативна олімпіада з української мови - ІІ місце, вчитель Комарчук Г.М.
Комарчук Інна, 11-А клас: міська олімпіада з астрономії - ІІ місце, обласна олімпіада з астрономії - ІІ місце, вчитель Бондар Г.В.
Рябошапка Владислав, 11-А клас: міська олімпіада з біології - ІІІ місце, вчитель Мукомел О.В.
Бердо Максим, 8-А клас: міська олімпіада з біології - ІІ місце, вчитель Сокрута І.В.
Савчук Вікторія, 8-Б клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В., міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - ІІ місце.
Погорелюк Юрій, 11-А клас: міська олімпіада з економіки - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В.
Богоцька Єлизавета, 10-А клас: міський конкурс "Майстер української орфографії" - І місце, вчитель Пилипенко Н.І., міський конкурс з української мови ім.П.Яцика - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І., міська олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І., міська олімпіада з російської мови і літератури - І місце, вчитель Ковальчук М.М., міська олімпіада з екології - ІІ місце, вчитель Грустілін О.О., лауреат міжнародного конкурсу фотографій "Молодіжний погляд"
Матвієнко Данило, 5-А клас: міський конкурс "Майстер української орфографії" - ІІ місце, вчитель Комарчук Г.М. 
Бондар Ірина, 8-Б клас: міська альтернативна олімпіада з світової літератури - І місце, вчитель Ковальчук М.М., міський конкурс "Майстер української орфографії" - ІІІ місце, вчитель Довгошей В.А., міська олімпіада з російської мови та літератури - ІІ місце, вчитель Ковальчук М.М., міська олімпіада з англійської мови - ІІ місце, вчитель Погорелюк Л.В. 
Коваленко Владислав, 11-А клас: переможець міського конкурсу "Вінниця - місто дитячих мрій", вчитель Вовк А.В.
Войтко Наталія, 11-А клас: міська альтернативна олімпіада з світової літератури - ІІІ місце, вчитель Ковальчук М.М., міська олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І., міська олімпіада з екології - ІІ місце, вчитель Мукомел О.В.
Романюк Дмитро, 11-А клас: міська олімпіада з фізкультури - ІІ місце, вчитель Карнаух В.М.
Тимошенко Валерія, 11-А клас: міська олімпіада з фізкультури - ІІІ місце, вчитель Маліновський Д.Й.
Бєлов Олександр, 9-А клас: міська олімпіада з географії - ІІ місце, вчитель Космина А.С.
Химич Дар'я, 9-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С., міська олімпіада з обслуговуючої праці - ІІ місце, вчитель Левкович Ю.Є.
Ботлевський Владислав, 10-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В., міська олімпіада з фізики - ІІІ місце, вчитель Бондар Г.В. 
Панкова Юлія, 10-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В.
Дідик Дарина, 11-А клас: міська олімпіада з педагогіки та психології - ІІ місце, вчитель Смеречинська А.В.
Прищепа Костянтин, 9-Б клас: міська олімпіада з трудового навчання - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В.
Вовк Анатолій Васильович, вчитель географії - І місце в обласному конкурсі "Вчитель року-2014", дипломант Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2014"
Вихованець Олександр Юрійович, педагог-організатор - диплом ІІІ ступеню фестивалю-конкурсу ігрових програм "Граймісто - місто чарівників"
Міський конкурс художньої самодіяльності у номінації "Літературно-музична композиція" - ІІ місце, у номінації "Хореографічне мистецтво" - ІІІ місце.  
 
 
Наші досягнення 2012-2013 навчального року

Джус Андрій, 1-А клас: міський конкурс проектів "Рекорди добра" - переможець у номінації "Кращий твір", вчитель Шпортун Н.М.
Ткачук Владислав, 3-А клас: міський конкурс проектів "Рекорди добра" - переможець у номінації "Краща презентація", вчитель Матвійчук О.Б.
Савчук Вікторія, 7-Б клас: міський конкурс поетів-початківців "Зелене гроно" - ІІІ місце, вчитель Довгошей В.А.
Мосінзова Анастасія, 6-А клас: міська альтернативна олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.; міська альтернативна олімпіада з російської мови - ІІІ місце, вчитель Ковальчук М.М.
Богоцький Олександр, 4-А клас: міська альтернативна олімпіада з української мови - ІІІ місце, вчитель Мандрика Г.С., міська альтернативна олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вчитель Погорелюк Л.В.
Кунат Анастасія, 5-А клас: міська альтернативна олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вчитель Погорелюк Л.В.
Матвієнко Данило, 4-А клас: міська альтернативна олімпіада з української мови - ІІ місце, вчитель Мандрика Г.С.
Рябошапка Владислав, 10-А клас: міська олімпіада з біології - ІІІ місце, вчитель Мукомел О.В.
Єфімчук Євгеній, 11-А клас: міська олімпіада з фізкультури - ІІІ місце, вчитель Карнаух В.М.
Опалинська Альона, 11-А клас: міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П., міська олімпіада з біології - ІІІ місце, вчитель Мукомел О.В.; обласна олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П.
Тростогон Дмитро, 10-А клас: міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П.
Вережан Владислав, 10-А клас: міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П., переможець міжнародного конкурсу фотографій "Молодіжний погляд".
Дідик Дарина, 10-А клас: мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка - ІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.; міська олімпіада з екології - ІІІ місце, вчитель Грустілін О.О.
Кришталь Олександр, 9-А клас: міська олімпіада з математики - ІІІ місце, вчитель Коваль Т.І.
Погорелюк Юрій, 10-А клас: міська олімпіада з географії - І місце, вчитель Вовк А.В.; Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, номінація "Історія України та державотворення" - І місце, вчитель Несторович А.О.
Панкова Юлія, 9-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Космина А.С., міська олімпіада з біології - ІІ місце, вчитель Мукомел О.В.
Ботлевський Владислав, 9-А клас: міська олімпіада з географії - ІІ місце, вчитель Космина А.С.
Химич Дар'я, 8-А клас: міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.В., міська олімпіада з біології - ІІІ місце, вчитель Сокрута І.В.
Бєлов Олександр, 8-А клас: міська олімпіада з географії - ІІ місце, вчитель Вовк А.В.
Татарчук Артем, 10-А клас: міська олімпіада з історії - ІІІ місце, вчитель Вовк А.Р. 
Боков Микита, 9-А клас: міська олімпіада з історії - ІІІ місце, вчитель Несторович А.О.
Войтко Наталія, 10-А клас: міська олімпіада з географії - І місце, вчитель Вовк А.В., міська олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.; міський етап конкурсу Всеукраїнських трудових акцій та суспільно-корисної роботи "Турбота молоді тобі, Україно!" - ІІІ місце, керівники: Мукомел О.В., Сокрута І.В., міська олімпіада з екології - ІІІ місце, вчитель Мукомел О.В.
Богоцька Єлизавета, 9-А клас: міська олімпіада з географії - І місце, вчитель Космина А.С., міська олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.; міський конкурс "Майстер української орфографії" - І місце, вчитель Пилипенко Н.І., міська олімпіада з російської мови та літератури - І місце, вчитель Ковальчук М.М; міська олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вчитель Погорелюк Л.В.; обласний конкурс "Здоров'я через освіту" - ІІ місце, вчитель Грустілін О.О.; обласний конкурс-захист наукових робіт МАН - ІІ місце, вчитель Космина А.С.
Кузьмінець Тетяна, 11-А клас: міський конкурс "Майстер української орфографії" - ІІ місце, вчитель Комарчук Г.М.; Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, номінація "Історія України та державотворення" - ІІІ місце, вчитель Вовк А.Р.

Наші досягнення 2011-2012 навчального року

Мосінзова Анастасія,5-А клас: міська альтернативна олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вчитель Пилипенко Н.І.
Бондар Ірина, 6-Б клас: міська альтернативна олімпіада з російської мови - ІІІ місце, вчитель Ковлаьчук М.М., міська альтернативна олімпіада з світової літератури - І місце, вчитель Ковальчук М.М.
Хоміцький Максим, 9-А клас: міський конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій - ІІІ місце, вчитель Ткачук Ю.П.
Коваленко Ростислав,11-А клас: міський конкурс плакатів "Молодь Вінниці - за життя без СНІД", перемога в номінації "Молодіжний креатив".
Іващенко Вікторія,9-А клас: Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, номінація "Історія України та державотворення" - ІІІ місце, вчитель Несторович А.О.
Войтко Наталія, 9-Б клас: Всеукраїнський конкурс учнівської творчост